"Family time" un "Game hours" aktivitātes NOVEMBRĪ

Kategorija: Bērniem un jauniešiem Interreg 2. Novembris 2020 14:55 4121x

Faktu spēle “Kas ir Latvija?”

No 9. līdz 14. novembrim / JPB Bērnu literatūras nodaļā (Pasta ielā 39)

Nedēļa pirms Latvijas dzimšanas dienas ir īstais laiks, lai vēlreiz atkārtotu vai arī uzzinātu kādus interesantus faktus par Latviju. Katru dienu izspēlēsim kādu jautājumu grupu – vēsture, ģeogrāfija, daba, zinātne, kultūra un sports. Nāc spēlēt un kļūsti par faktu spēles “Kas ir Latvija?” uzvarētāju!


Radoši-izzinoša nodarbība “Latvijas digitālie resursi”

No 9. līdz 21. novembrim / JPB Bērnu literatūras nodaļā (Pasta ielā 39)

Latvijas svētku mēnesī izmantosim Latvijas digitālos resursus. Izmēģināsim, kā dators runā latviešu valodā, pārvērtīsim audio failu tekstā, kā arī mēģināsim tulkot no latviešu uz lietuviešu valodu.


Radošā darbnīca “Krāsaino lietussargu virpulī” pirmsskolas vecuma bērniem un jaunāko klašu skolēniem

No 23. līdz 28. novembrim / JPB Bērnu literatūras nodaļā (Pasta ielā 39)

Lai tumšajās un lietainajās novembra dienās sevi  iepriecinātu, dodies uz bibliotēku un pagatavo  krāsainu lietussardziņu. Sarkani, dzelteni, oranži, zili – raibu raibie lietussargi griežas jautrā virpulī!


Projekta HOME LLI-422 nodarbības Game hour (Spēļu stunda) novembrī “Iepazīsti Lupatiņus” 

No 2. līdz 30. novembrim / darba dienās no plkst.10:00 līdz 15:00. / JPB Bērnu literatūras nodaļā (Pasta ielā 39)

Vai tu jau pazīsti Lupatiņus? Ja nē, tad aicini mammu vai tēti doties uz bibliotēku un iepazīties ar Lupatiņu piedzīvojumiem, kas aprakstīti grāmatiņās, noskatīties animācijas filmiņas, klausīties dziesmiņas un padarboties ar “Runājošo pildspalvu”. Visi četri mazie Lupatiņi – Zeķīte, Cimdiņš, Spilventiņš un Lakatiņš ļoti gaida tikšanos tieši ar Tevi!

Game hours (Spēļu stundu) laikā vecāki ar bērniem tiek aicināti laiku pavadīt bibliotēkā, lai kopā ar bērnu radoši darbotos gan ar bibliotēkas grāmatām, gan ar projekta laikā iegādātajām rotaļlietām, spēlēm un tehniku, kā arī izmantotu citus bibliotēkas pakalpojumus.


Tiek rīkots Interreg V-A Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam līdzfinansēta projekta “LLI-422 Ģimenei draudzīgas bibliotēkas izveide kā ieguldījums sociāli ekonomiskajā attīstībā Ludzas novadā, Rokišķu rajonā un Jēkabpils pilsētā (HOME)” ietvaros. 

 

 

Trigger the fancybox