Family time aktivitātes MAIJĀ / 2021

Family time aktivitātes MAIJĀ / 2021

Kategorija: Bērniem un jauniešiem Interreg 6. Maijs 2021 14:54 2944x

Radošā darbnīca “Dāvana no manas mazās sirsniņas” / FamilyTime

26.aprīlis - 8.maijs / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā

Piedāvājam dažas idejas, kā pagatavot pavisam vienkāršas, bet mīļas dāvanas. Bērnu bibliotēkā tevi sagaidīs divi paraudziņi. Izlem, kādu dāvanu vēlies pagatavot un saņem piederumu komplektu ar izgatavošanas pamācību. Nebaidies kaut ko papildināt vai pārveidot - tā dāvaniņa kļūs interesantāka un oriģinālāka.


Videonodarbība “Spēles un pasakas” / FamilyTime

No 18.maija / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā / attālināti

Jēkabpils pilsētas bibliotēka piedāvā izglītojoši izklaidējošu video ar pasakas izspēlēšanu un bibliotēkas iepazīšanu. Bibliotēkā ir pieejamas pirkstiņlelles un rokas lelles, kuras šajā nodarbībā būs aktīvas dalībnieces. Aicinām pieteikties videonodarbībai, lai kopīgi rotaļātos un smeltos idejas brīvā laika pavadīšanai. Nodarbība būs interesanta ģimenēm ar bērniem līdz 7 gadu vecumam.

Nodarbība notiek projekta HOME LLI-422 aktivitātes “Family time” ietvaros un ir nepieciešama reģistrēšanās. Lai saņemtu saiti uz video, lūdzam aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu šeit.  

Būsim kopā attālināti!


Tiek rīkots Interreg V-A Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam līdzfinansēta projekta “LLI-422 Ģimenei draudzīgas bibliotēkas izveide kā ieguldījums sociāli ekonomiskajā attīstībā Ludzas novadā, Rokišķu rajonā un Jēkabpils pilsētā (HOME)” ietvaros. 

Trigger the fancybox