Family time un Game hours aktivitātes SEPTEMBRĪ / 2021

Family time un Game hours aktivitātes SEPTEMBRĪ / 2021

Kategorija: Bērniem un jauniešiem Interreg 1. Septembris 2021 12:20 514x

Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā Pormaļa ielā 11

1.septembrī no 11.00-18.00 | Zinību dienas mīklu spēle

Aicinām ģimenes ar bērniem iesildīties jaunajam mācību gadam ar mīklu minēšanu. Piedāvājam “Abra. Bērnu sacerēto mīklu spēli”. Vai tava atbilde sakritīs ar mīklas autora atbildi?


8.septembrī plkst. 14.00 | Pasākums “Satikt grāmatas autoru”

Aicinām uz tikšanos ar rakstnieci Agnesi Vanagu. Agnese ir pēdējos gados populārās bērnu grāmatas “Plastmasas huligāni”, tās turpinājuma “Plastmasas huligāni. Draugs pazudis”, kā arī  grāmatu “Pagalma enciklopēdija” un “Mazo latvju pirmie vārdi” autore.

Viņa pastāstīs par grāmatu tapšanu, par zaļo dzīvesveidu, par atkritumu šķirošanas svarīgumu ikdienā, kopīgi tiks minēta krustvārdu mīkla par apkārtējo vidi. Arī maisiņš “Dusmukulis” būs ieradies.


9.septembrī no 14.00-18.00 | Raksti citādāk

Starptautiskajā rakstītpratības dienā aicinām izmēģināt, kā ir rakstīt 3D pildspalvām. Izmēģini arī  rakstīšanu uz interaktīvās tāfeles, uzraksti un noformē savas mīļākās grāmatas nosaukumu!


18.septembrī no 10.00-16.00 | Augļi un dārzeņi – veselīgi, interesanti, jautri

Ikviens no mums ikdienā lieto gan augļus, gan dārzeņus. Esam sagatavojuši izzinošu viktorīnu, lai tos iepazītu vēl labāk. Pēc augļu un dārzeņu izzināšanas piedāvājam izspēlēt virtuālās realitātes spēli “Fruit Ninja”. Lai mēs būtu veseli ir ne tikai veselīgi jāēd, bet arī jānodarbojas ar fiziskajā aktivitātēm. Šajā virtuālās realitātes spēlē iespējams izdzīvot reālas kustības, jo jāsagriež gaisā pamesti augļi. Attīsti sevī nindzjas veiklību!


No 6.-30. septembrim no plkst.10.00-15.00 | Projekta HOME LLI-422 nodarbības Game hour (Spēļu stunda) septembrī “Lasām grāmatas”

Lasīt grāmatas ir aizraujoši! Aicinām ģimenes ar bērniem izmantot bibliotēkas krājumu, lai grāmatu lasīšanu padarītu vēl interesantāku. Bibliotēkas darbinieki ir sagatavojuši grāmatas ar to saturam piemērotām rotaļlietām, kas ir iegādātas projektā HOME LLI-422. Būs iespējams noskatīties arī bibliotēkas sagatavoto videonodarbību. Nāc iepazīsties un izmanto!

Game hour (Spēļu stundu) laikā vecāki ar bērniem tiek aicināti laiku pavadīt bibliotēkā, lai kopā ar bērnu radoši darbotos gan ar bibliotēkas grāmatām, gan ar projekta laikā iegādātajām rotaļlietām, spēlēm un tehniku, kā arī izmantotu citus bibliotēkas pakalpojumus.


Tiek rīkots projekta “LLI-422 Ģimenes stiprināšana ar bibliotēkas sadarbības palīdzību kā ieguldījums sociāli - ekonomiskajā attīstībā Ludzas novadā, Rokišķu rajonā un Jēkabpils pilsētā (HOME)” ietvaros.

Zinību dienas mīklu spēle

Trigger the fancybox