Aicinām uz galda spēli

Aicinām uz galda spēli "Jēkabpils stāsti"

Kategorija: Jaunumi 20. Augusts 2021 13:18 84x

Droši nāc spēlēt spēli līdz 24.septembrim!

21. augustā no plkst.11.00 līdz 13.00 Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Resursu un datu pārvaldības nodaļā, Pasta ielā 39 aicinām iesaistīties galda spēlē visai ģimenei “Jēkabpils stāsti”. 

NB! Atvainojamies un vēršam uzmanību, ka pilsētas svētku programmā norādītais spēles laiks 20.augustā no plkst.11:00 līdz 13:00 ir nepareizs. Tiekamies sestdien!

Galda spēle "Jēkabpils stāsti"  savu stāstu sāka rakstīt 2019.gada nogalē. Sākotnēji, Jēkabpils pilsētas bibliotēkas paspārnē, tā tika veidota kā Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Multimediju dizaina absolventa diplomdarbs, kas ir arī veltījums Jēkabpils 350.jubilejas gadam. Tapšanas procesā ieguldītais darbs lika saprast, ka pie šī nedrīkst apstāties.
Turpinot ciešo sadarbību ar bibliotēku, jēkabpiliešiem un biedrības “Jēkabpils mantojums” novadpētniekiem, spēle tiek pilnveidota. Priecāsimies to uzspēlēt kopā ar tevi! 

Šī spēle ir iemesls tikties paaudzēm. Iemesls sarunām. Iemesls kopā būšanai!

Spēles galvenais mērķis ir rosināt spēlētāju interesi, izglītot un veidot pozitīvu attieksmi pret kultūrvēsturiskajām vērtībām pilsētā. Līdz ar to kopt un veidot lokālpatriotismu.

Viss sākas ar stāstu...

facebook.com/JekabpilsStasti
instagram.com/jekabpilsstasti

Spēles gaitu nodrošina klasiska galda spēles metode ar pievienotu mūsdienīgu risinājumu jautājumu uzdošanai - video jautājumi - kā ceļu uz tiem pielietojot QR kodu. 

Uz spēles virsmas ir izvēlēti un grafiski attēloti visām paaudzēm atpazīstami pilsētas objekti, kuri rosina asociācijas ar piederību, ziņkāri un vēlmi spēlēt – uzzināt, ko spēle satur.

#Jēkabpils351 #JēkabpilsSvin #TikUnTāAugustā #JēkabpilsStāsti #PrieksKopāBūt Jēkabpils Kultūras pārvalde Jēkabpils novads

Trigger the fancybox