NOVEMBRIS / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā

NOVEMBRIS / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā

Kategorija: Jaunumi Bērniem un jauniešiem Paziņojumi Interreg 27. Oktobris 2021 16:52 187x

2.novembrī 11:00 / “Rotaļas un rotaļlietas kustībai un attīstībai”

Nodarbība sadarbībā ar Aleksandras Krūmiņas Fizioterapijas centru. Ļoti svarīga loma bērnu runas un valodas attīstībā ir pirkstu sīkās muskulatūras vingrinājumiem. Tikšanās laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā attīstošās rotaļlietas mums apkārt, koordinācijas un sīkās motorikas trenēšana, dažādi praktiskie vingrinājumi un to pielietošana praksē.

Epidemioloģisko apstākļu dēļ nodarbība paredzēta tiešsaistē. Lai saņemtu saiti piekļuvei piesakies elektroniski : https://ej.uz/8i76 vai raksti jbb@zednet.lv, zvani - 20046579

9.novembrī 11:00 / “Mana pirmā grāmatiņa”

Bibliotēkā ir daudz dažādu grāmatu, arī pašiem mazākajiem lasītājiem. Tās ir čaukstošas un skanošas, lielas, mazas, krāsainas, tās var lasīt, ar tām var spēlēties. Nodarbībā jūs atraktīvā veidā iepazīsiet, cik grāmata ir piemērota lasīšanai, kopā būšanai un rotaļai. 

16.novembrī plkst.15.00 / “Tā ir zeme mana dzimtene”

Izzinoša nodarbība par mūsu mīļo Latviju. Tās laikā iepazīsimies ar bērnu veidoto animācijas filma “Kur dzīvo Latvija”, kas tapusi no Jēkabpils izglītības iestāžu bērnu iesniegtajiem zīmējumiem un animācijas filmu “Karoga stāsts”, kuras tapšanā iesaistījušies Valmieras skolēni. Lai labāk iepazītu Latviju, būs iespēja iesaistīties konkursā un atbildēt uz jautājumiem.

23.novembrī plkst. 15.00 / “Es un mans ķermenis”

Katru dienu mēs esam kopā ar savu ķermeni. Vai mēs to labi pazīstam? Nodarbībā tu varēsi uzzināt, kāda informācija par cilvēka ķermeni ir pieejama bibliotēkas grāmatās un  kādas iespējas tā iepazīšanā sniedz jaunās tehnoloģijas, kā arī pārbaudīt zināšanas par orgāniem mūsu organismā.

No 8.-20. novembrim no plkst.10.00-15.00

Projekta HOME LLI-422 nodarbības Game hour (Spēļu stunda) novembrī “Mana mīļā, mīļā Latvija”

Svētku sajūta rodas, ja mēs tiem gatavojamies. Bibliotēkā būs sagatavots viss, lai tu ar savu ģimeni svētku noskaņā varētu radīt skaistu piespraudi. Aicinām sagaidīt Latvijas svētkus un svinēt tos kopā!

Game hour (Spēļu stundu) laikā vecāki ar bērniem tiek aicināti laiku pavadīt bibliotēkā, lai kopā ar bērnu radoši darbotos gan ar bibliotēkas grāmatām, gan ar projekta laikā iegādātajām rotaļlietām, spēlēm un tehniku, kā arī izmantotu citus bibliotēkas pakalpojumus.

Tiek rīkots projekta “LLI-422 Ģimenes stiprināšana ar bibliotēkas sadarbības palīdzību kā ieguldījums sociāli - ekonomiskajā attīstībā Ludzas novadā, Rokišķu rajonā un Jēkabpils pilsētā (HOME)” ietvaros. 

! Klātienē paredzētās aktivitātes var tikt atceltas saistībā ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem.

 

Trigger the fancybox