Letonika.lv

Datu bāze letonika.lv ir uzziņu, tulkošanas, multivides, oriģinālliteratūras un informācijas meklēšanas sistēma par Latviju. Tā pieejama no bibliotēkas tīklā esošajiem datoriem un arī attālināti, ja esi reģistrējies bibliotēkā. 

PAROLI pēc pieprasījuma var saņemt visi bibliotēkā reģistrētie lietotāji.

 

Lursoft laikrakstu bibliotēka news.lv

Latvijas periodisko izdevumu publikāciju, ziņu un rakstu apkopojums internetā.  Piedāvā publikācijas vairāk kā no 100 dažādiem laikrakstiem. Iespēja meklēt rakstus gan no Latvijas centrālajām, gan reģionālajām avīzēm līdz pat 20 gadus senā arhīvā. Pieejama no bibliotēkas. Pieslēdzies datu bāzei news.lv no bibliotēkas datoriem un lasi Latvijā izdotos laikrakstus!

 

EBSCOhost

Universāla pilnu tekstu publikāciju datu bāze. Tematiskais aptvērums: Humanitārās, sociālās, eksaktās un dabas zinātnēm ( politika, vēsture, psiholoģija, filozofija, ētika,  ģeogrāfija, bioloģija, ķīmija, matemātika, fizika u.c.) Pieejama no bibliotēkas tīklā esošajiem datoriem un arī attālināti, ja esi reģistrējies bibliotēkā. PAROLI pēc pieprasījuma var saņemt visi bibliotēkā reģistrētie lietotāji.

 

eBook Collection (EBSCOhost) E-grāmatas angļu valodā

Plaša e-grāmatu kolekcija angļu valodā, kas paredzēta publisko bibliotēku lasītājiem. eBook Public Library Collection aptver aptuveni 40 000 e-grāmatu nosaukumus. Tās regulāri tiek papildinātas un mainītas. Kolekcija piedāvā gan pieaugušo un jauniešuu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošās literatūras klāstu par visdažādākajām tēmām: veselību, medicīnu, finansēm, psiholoģiju, izglītību, vēsturi, ģeogrāfiju, zinātni, sportu un daudzām citām.

Pēc reģistrēšanās bibliotēkā varēsiet izmantot datu bāzi arī attālināti, jebkurā sev vēlamā laikā un vietā.

 

Trigger the fancybox