Vai tev patīk jautrība ko sniedz galda spēles? Nāc uz bibliotēku un kopā ar draugiem uzspēlē kādu no populārākajām galda spēlēm! Pie mums atradīsi šādas spēles:

Ice Cool

"Ice Cool" ir aizraujoša galda spēle ģimenei, ballītēm, viesībām un draugu pulciņam bibliotēkā! Pirmā "knipju" spēle pasaulē, kurā figūriņas var gan līkumot, gan lekt, kā arī unikālais "kaste kastē" dizains sniedz iespēju no šķietami vienas kastes izveidot pamatīgu spēles laukumu. Spēlētāji iejūtas ķērāju un palaidņu lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lektu pār sienām un dabūtu visvairāk punktu.

 

Scrabble

"Scrabble" ir vienkārša un izglītojoša galda spēle ģimenei. Viena no populārākajām un visvairāk pirktajām spēlēm pasaulē, tagad arī latviešu valodā ar latviešu burtiem. Lielisks veids kā papildināt katra indivīda leksiku, attīstīt gramatikas iemaņas, mācīties plānot, kā arī stratēģiski domāt, strādāt komandā, vingrināt atmiņu un domāšanu.

 

Alias Junior

Lieliska attēlu paskaidrošanas spēle bērniem! Paskaidrojiet vārdus un attēlus komandas biedriem, nevis pieminot paskaidrojamo vārdu, bet gan izmantojot sinonīmus, antonīmus, mājienus, dažādas skaņas utt. Arī bērni, kas vel neprot lasīt, var spēlēt šo spēli, jo visi vārdi ir atbilstoši ilustrēti. Katra komanda cenšas uzminēt pēc iespējas vairāk vārdu, pirms noteiktais laiks ir pagājis. Aizraujoša spēle!

 

Alias Junior party

Laiks paskaidrot un attēlot vārdus! Virzieties no starta lauciņa uz cirka telti celiņa galā, paskaidrojot vārdus no krāsainajām attēlu kartītēm un uzminot citu spēlētāju paskaidrotos vārdus. Jūsu gājiena laikā citi spēlētāji var meklēt īsto vārdu spēles laukumā.
Bērnu Alias Party var spēlēt visa ģimene. Spēle satur pazīstamus vārdus un attēlus.

 

Twister

Jautra spēle, ko var spēlēt gan telpās, gan dārzā, gan pludmalē, gan BIBLIOTĒKĀ! Spēle no dalībniekiem prasa lokanību, izturību un atjautību. Padējais, kurš paliek kājās, ir uzvarējis.

 

 

5 sekundes

Aizraujoša spēle uz ātrumu un apķērību!
Vajadzētu būt viegli nosaukt trīs ievārījuma šķirnes. Toties, ja laiks tiek dots tikai 5 sekundes, kad laiks izšķir zaudētāju no uzvarētāja. Šajā spēlē ir iespējams izvairīties no jautājumiem un aizkavēt citus spēlētājus, izmantojot citas kartes.

 

Halli Cups

Katram spēlētājam ir 5 trauciņi dažādās krāsās. Jums tie ir pēc iespējas ātrāk vai nu jasakrauj tornī, vai arī jasakārto rindā - atkarībā no tā, ko rāda kārts. Visi darbojas vienlaicīgi un pirmais, kurš izpilda uzdevumu, nozvana zvaniņu! Ātrums, vērīgums un reakcija palīdzēs tev uzvarēt. Jautra un aizraujoša spēle visiem! Garantējam!

 

Nosargā olas!

Izglāb olas, nesaplēšot tās! Vispirms pārvērt sevi par mājputnu. Izmantojot magnētisko vistu, uzmanīgi izcel olas no cepamās pannas un pa vienai aiznes tās atpakaļ uz ligzdu. Ja ola nokritīs uz grīdas, tad tā saplīsīs kā īsta ola. Izmanto ligzdu, lai olas uzmanīgi noņemtu no magnēta un maigi novietotu uz grīdas. Vai tu to spēsi? Izaici sevi un draugus uzspēlēt šo spēli!

 

Tik Tak Bumm Junior

Aizraujoša, viegla, jautra un, protams, izteikti izglītojoša spēle.  Spēlētājiem ir jānosauc objekts, kas asociējas ar kartītē redzamo attēlu. Ja attēlā redzama, piemēram, pludmale, tad asociācijas varētu būt smilšu pilis. Spēlētaji cenšas pēc iespējas ātrāk padot bumbu tālāk nākamajam spēlētājam, kamēr tā nav "uzsprāgusi". Vai tev tas būs pa spēkam?

 

Halli Galli

Hei, vai tu proti skaitīt līdz pieci? Tad tev nāksies to darīt ļooti ātri, jo citādi kāds cits, kas arī prot skaitīt līdz pieci, zvetēs pa zvaniņu pirmais! Halli Galli ir ļoti dinamiska un ātra spēle, pateicoties tās vienkāršībai un nebeidzamajai spriedzei, kas ilgst līdz pat pēdējai spēles sekundei. Jautra, izklaidējoša spēle foršam draugu pulciņam bibliototēkā!

 

Simts Desmit novadi

Latvijā izveidota jauna aizraujoša galda spēle Simts desmit novadi.
Spēlē ir iekļauti visi 110 Latvijas novadi un vēl cita noderīga informācija par Latviju.
Spēlējot spēli spēlētāji lieliskā veidā apgūst novadu atrašanās vietas uz kartes. Dodies piedzīvojā pa Latviju un uzzini jaunus faktus!

 

Alfabēta spēle

Jautrs un vienkāršs veids, kā apgūt latviešu alfabētu. Jautras bildītes un interesanti dzejoļi padara burtiņu mācīšanos par tīro izklaidi. Bērnam ir jāatmin mīkla un jāsaliek puzlīte, lai uzvarētu spēlē.

 

 

Snakes and Ladders (Čūskas un kāpnes)

Uzvarēs veiksmīgākais! Ripini metamo kauliņu un centies pēc iespējas ātrāk nokļūt līdz fināla lauciņam! Tomēr zini, ka ceļā tev var gadīties dažādi šķēršļi!

 

 

Panic lab

Uzmanības un veiklības galda spēle bērniem un ģimenei. Amēbas ir izbēgušas! Kurš zinātnieks tās salasīs ātrāk atpakaļ laboratorijā? Ņem palīgā kauliņus, kas noteiks krāsu, formu un virzienu, kur amēba devusies.

 

 

Towers (Torņi)

Spēle, kurai nepieciešams stingrs raksturs un stabila roka. Velc ārā koka baļķīti tā, lai tornis nesabrūk.

Trigger the fancybox