Family time aktivitātes AUGUSTĀ / 2021

Family time aktivitātes AUGUSTĀ / 2021

Kategorija: Bērniem un jauniešiem Interreg 2. Augusts 2021 12:31 344x

Nodarbība “Nāc eksperimentēt un atklāt!”

2. - 13.augusts / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļa, Pormaļa ielā 11.

Kurš gan negribētu kļūt slavens un palikt vēsturē ar kādu izgudrojumu?  Visi lielie izgudrojumi sākas ar eksperimentu.  Nāc ar savu ģimeni, mēģināsim kopā radīt un eksperimentēt ! Aicinām veikt dažādus  eksperimentus ar papīru, ūdeni, dažādām vielām un priekšmetiem. Būs interesanti vērot, dzirdēt, sajust! Iedvesmu eksperimentiem un jauniem atklājumiem Tev palīdzēs gūt “Lote no Izgudrotāju ciema”, kuras ciemā katru gadu notiek izgudrotāju sacensības.


Nodarbība ”Mans taurenītis visskaistākais”

16.-28.augusts / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļa, Pormaļa ielā 11.

Noteikti esi dzirdējis par 3D printeri. Bet vai zini, kas ir 3D pildspalva un kā tā darbojas?  Ar 3D pildspalvu var izveidot zīmējumus uz dažādām virsmām vai gaisā, radīt priekšmetus, neizmantojot datoru un programmatūru palīdzību. Pildspalva ir maza un diezgan vienkārša. Tā ir tuvs “radinieks” 3D printerim, tikai izveidots kā rakstāmrīks. Nāc, iepazīsties un izmēģini!

3D pildspalvas tika iegādātas projekta ietvaros un ir jauns pakalpojums bibliotēkā. Pirmajā nodarbībā ar 3D pildspalvu izveidosim taureni.


Nodarbība notiek projekta HOME LLI-422 aktivitātes “Family time” ietvaros.

Projekts “LLI-422 Ģimenes stiprināšana ar bibliotēkas sadarbības palīdzību kā ieguldījums sociāli - ekonomiskajā attīstībā Ludzas novadā, Rokišķu rajonā un Jēkabpils pilsētā (HOME)”.

Trigger the fancybox