JANVARIS 2022 / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā.

JANVARIS 2022 / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā.

Kategorija: Bērniem un jauniešiem Interreg 27. Decembris 2021 13:13 163x

11.janvārī 15:00 / “Paglaudīsim tīģeri!”

Nākošajā gadā mums nāksies sadzīvot ar vienu no lielākajiem kaķiem – tīģeri. Nodarbībā iepazīsim tīģeri grāmatās, skatīsimies animācijas filmiņu par tīģerēna dzīvi cirkā un dosimies citos piedzīvojumos. Lai jaunais gads mums visiem ir krāšņs kā tīģera oranžais kažoks! Pasākums aktuāls pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

25.janvārī 15:00 / “Sacensību prieks autotrasēs”

Visus autosporta fanus aicinām uz bibliotēku spēlēt aizraujošās xbox auto spēles. Mazākos spēlētājus gaida tikšanās ar grāmatās jau iepazītajiem vāģu varoņiem - Zibeni Makvīnu, Metriņu un citiem. Lielākie “autobraucēji “ varēs izjust rallija trases emocijas ar daudz nopietnāku marku automašīnām. Asas izjūtas garantētas! Spēles aktuālas dažāda vecuma spēlētājiem no sākumskolas vecuma.

No 5.-31. janvārim no plkst.10.00-15.00

Projekta HOME LLI-422 Game hour (Spēļu stunda) aktivitāte “Mans krāsainais cimdiņš”.

Lai janvāra salā būtu silti, ģērbjamies jakās un mēteļos, valkājam cepures un dūraiņus. Bibliotēkas nodarbībā ikviens varēs kļūt par mākslinieku un izkrāsot savu oriģinālu sapņu cepuri un cimdu pārīti. Kopīgi lasīsim arī pasaciņu par vecīša cimdiņu un rotaļāsimies ar pirkstiņlellītēm.


Nodarbība notiek projekta HOME LLI-422 aktivitātes “Family time” ietvaros.

Projekts “LLI-422 Ģimenes stiprināšana ar bibliotēkas sadarbības palīdzību kā ieguldījums sociāli - ekonomiskajā attīstībā Ludzas novadā, Rokišķu rajonā un Jēkabpils pilsētā (HOME)”.

Trigger the fancybox