Aicinām uz tikšanos ar Janīnu Kursīti - Pakuli / Dzimtās valodas diena 2020

Aicinām uz tikšanos ar Janīnu Kursīti - Pakuli / Dzimtās valodas diena 2020

Kategorija: Jaunumi Stāstu bibliotēka 11. Februāris 2020 10:31 13314x

18.februārī, plkst.16:00, Vēsturiskajā bankas ēkā (Pormaļa ielā 11)
“Vārdu telpa Latvijā” Tikšanās ar Janīnu Kursīti – Pakuli, veltīta starptautiskajai dzimtās valodas dienai.


21. februārī pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē atzīmē Starptautisko dzimtās valodas dienu, lai izceltu valodas nozīmi ikdienas komunikācijā, pašizpausmē, sabiedrības veidošanā, zināšanu apgūšanā un tālākā nodošanā. Šajā dienā UNESCO aicina novērtēt valodu un kultūru daudzveidību, kas bagātina un saliedē sabiedrību un veicina starpkultūru dialogu.

Jēkabpils pilsētas bibliotēka jau ceturto gadu aicina pievērst uzmanību valodai, tās vērtībai mūsu ikdienas dzīvē. Lai stāstītu par valodu Latvijā, tās daudzveidību un vārdu bagātību šogad ciemos esam aicinājuši Janīnu Kursīti – Pakuli (latviešu literatūrzinātnieci, valodnieci, publicisti, rakstnieci, politiķi, Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes profesori), vairāku grāmatu, piemēram, Neakadēmiskā latviešu valodas vārdnīca jeb Novadu vārdene, Tautlietu vārdene, Virtuves vārdene, Dzejas vārdnīca u.c. autori.

Pasākums bez ieejas maksas.
Tiekamies!


Foto: Publicitātes foto
Informējam, ka pasākuma laikā iespējama apmeklētāju fotografēšana un filmēšana publicitātes nolūkiem. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts lūdzu informējiet pasākuma organizatorus un/vai citas atbildīgās personas.

Trigger the fancybox