Andra Grīnberga grāmatas atvēršanas pasākums fotomirkļos

Andra Grīnberga grāmatas atvēršanas pasākums fotomirkļos

Kategorija: Jaunumi Pasākumu atskats 6. Jūlijs 2020 16:50 854x

3.jūlija piektdienas pēcpusdienā Jēkabpils Tautas namā humora, mūzikas un teātra spēles elementu piesātinātā gaisotnē tika atvērta žurnālista, dzejnieka, publicista un titula “Gada jēkabpilietis” īpašnieka Andra Grīnberga jaunā grāmata “Katru dienu ar piesitienu”.

Atvēršanas pasākumu vadīja Nacionālā teātra aktieris Zigurds Neimanis, kurš ar asprātīgiem jautājumiem un komentāriem “kustināja” uz dialogu ne tikai pašu autoru, bet arī zālē sēdošos.

Andra Grīnberga grāmatas klajā laišanu atbalstījuši gan Sēlijas novadu pārstāvji, gan

Ventspils novada dome, jo Andris tajā pusē dzimis un skolojies. Grāmatas atbalstītāju vidū arī Alfrēds Čepānis, Gundars Kalve, Andris Felss, Jānis Dzenis (Koknese), u.c.

Pasākuma gaisotni dzīvespriecīgu un krāsainu darīja ansambļa “Dzeguzēni” mazo dalībnieku atraktīvā uzstāšanās. Izskanēja arī grāmatas autoram veltīti, īpaši sacerēti muzikāli sveicieni – Andra Felsa jaunā dziesma “Atmiņu Daugava”, izpildīta kopā ar ansambli “Krustpilieši”, Kokneses puses zemnieka Jāņa Dzeņa dziedātā dziesma ģitāras pavadījumā un komponista Aigara Godiņa tieši šim notikumam veltītā dziesma ar Andra Grīnberga dzejoļa vārdiem “Manā tumsā vistālāk ienākt tikai tu drīksti”.

Andri! Lai veiksmīgi rakstās Tava trešā grāmata!

Foto: Jēkabpils pilsētas bibliotēka (Rolands Laguns)

Andra Grīnberga grāmatas "Katru dienu ar piesitienu" atklāšana

Trigger the fancybox