Copes stāsti kopā ar grāmatas “Labākās makšķerēšanas vietas Latvijā” veidotājiem

Copes stāsti kopā ar grāmatas “Labākās makšķerēšanas vietas Latvijā” veidotājiem

Kategorija: Jaunumi Stāstu bibliotēka 8. Janvāris 2018 14:13 18675x

2018. gada 18. janvārī plkst.18.00 suši bārā “Sakura” (Brīvības ielā 140/142) aicinām Jēkabpils copētājus, dabas un ūdeņu mīlētājus uz Copes stāstiem kopā ar grāmatas “Labākās makšķerēšanas vietas Latvijā” veidotājiem - dabas žurnālistu Valdi Aleksandrovu un citiem autoriem.

Grāmatu "Labākās makšķerēšanas vietas Latvijā" 2017. gadā izdeva "Latvijas Mediji" sadarbībā ar Zivju fondu. Grāmatas radītāji ir Latvijas makšķerēšanas speciālisti Pēteris Lideris, Guntis Kārkliņš, Kristiāns Godiņš, Ināra Koha, Ojārs Lūsis un citi pazīstami makšķernieki.

Grāmatā aprakstīti makšķerēšanas veidi, ēsmas, makšķerēšanas īpatnības konkrētā gadalaikā un sastopamās zivis, kā arī ar kādiem mānekļiem tās pievilināt. Noderēs arī informācija par ūdenstilpju dziļumu krantīm, par vietām, kur pārnakšņot, ielaist ūdenī laivu, un kādas īpašās prasības jāievēro konkrētā ūdenskrātuvē. Grāmatu sastādījis makšķernieks ar stāžu Aldis Sāvičs. ar savām ainavu fotogrāfijām bagātinājis Andris Eglītis, tajā ievietotas arī zivju kulinārijas receptes.

Stāstu pēcpusdienā tiksimies ar vienu no grāmatas autoriem - dabas žurnālistu un makšķernieku Valdi Aleksandrovu, kura publikācijas regulāri lasāmas žurnālos “Medības. Makšķerēšana. Daba”, “Astes”, “Māja”, Ieva”, kā arī ar citiem grāmatas veidotājiem. Pasākums būs saistošs tiem, kas aizraujas ar makšķerēšanu, mīl būt pie dabas un ūdeņiem.

Pasākums tiek organizēts UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros.

Ieeja bez maksas.

Trigger the fancybox