DECEMBRIS / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā

DECEMBRIS / Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā

Kategorija: Jaunumi Bērniem un jauniešiem Interreg 26. Novembris 2021 18:53 200x

07. decembrī plkst. 15:00 nodarbība “Palīdzi atkausēt Ledus sirdi!”

Nodarbības tēma ir populārā animācijas filma “Ledussirds”. Kopā ar māsām Elzu un Annu un viņu draugiem atkal ceļosim pa Arendelas karaļvalsti, kurā valda sniegs un aukstums. Risināsim atjautības uzdevumus, krāsosim attēlus, minēsim mīklas un spēlēsim aizraujošo xbox dimantu spēli.

.

14. decembrī plkst. 15:00 nodarbība “Mirdzi, eglīte, mirdzi!”

Vai esi jau padomājis, kā šogad greznosi Ziemassvētku eglīti? Nodarbībā piedāvāsim izgatavot rotiņas ar 3D pildspalvu palīdzību. Pamēģini un tava eglīte iemirdzēsies vēl skaistāk!

.

21. decembrī plkst. 11:00 nodarbība “Mans Ziemassvētku sveiciens”

Aicinām bibliotēkas apmeklētājus izteikt savus novēlējumus draugiem, citiem bibliotēkas lasītājiem ar interaktīvās tāfeles starpniecību. Tavu novēlējumu līdz ar izveidoto zīmējumu saglabāsim un Ziemassvētku laika nedēļā tie mūs visus iepriecinās kopīgā video sveicienā!

.

11 no 1.-23. decembrim no plkst.10.00-15.00 projekta HOME LLI-422 nodarbības Game hour (Spēļu stunda) “Kraukšķīša darbnīca”.

Kraukšķītis ir mazs piparkūku vīriņš, kurš ļoti gaida Ziemassvētkus. Taču lai svētki izdotos, tiem laicīgi jāgatavojas. Tas pat Kraukšķītim ir skaidrs un viņš decembrī aicina bērnus un vecākus darboties radošajā darbnīcā. Te soli pa solim varēsim izgatavot vienkāršus telpu dekoru vai kādu eglītes rotājumu, kurš ienesīs svētku sajūtu ik vienā mājā!

Game hour (Spēļu stundu) laikā vecāki ar bērniem tiek aicināti laiku pavadīt bibliotēkā, lai kopā ar bērnu radoši darbotos gan ar bibliotēkas grāmatām, gan ar projekta laikā iegādātajām rotaļlietām, spēlēm un tehniku, kā arī izmantotu citus bibliotēkas pakalpojumus.

 

Tiek rīkots projekta “LLI-422 Ģimenes stiprināšana ar bibliotēkas sadarbības palīdzību kā ieguldījums sociāli - ekonomiskajā attīstībā Ludzas novadā, Rokišķu rajonā un Jēkabpils pilsētā (HOME)” ietvaros. 

! Klātienē paredzētās aktivitātes var tikt atceltas saistībā ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem.

Trigger the fancybox