Jēkabpils pilsētas bibliotēkā 2021.gadā pieejams žurnāls “Skola & Ģimene” un

Jēkabpils pilsētas bibliotēkā 2021.gadā pieejams žurnāls “Skola & Ģimene” un "Vecākiem"

Kategorija: Jaunumi 5. Marts 2021 13:16 204x

Situācija, kādā esam jau gandrīz gadu, visvairāk skar tieši ģimenes ar bērniem. Ir jābūt patiesi gudriem, mīlošiem, situāciju saprotošiem, lai saiknē vecāki-bērni-izglītības nodrošināšana, viens otru nepazaudētu. Šeit talkā var nākt aktuālākā informācija.

Jēkabpils pilsētas bibliotēkā 2021.gadā pieejams žurnāls “Skola & Ģimene”. Skola nav nodalāma no ģimenes, tāpēc šis žurnāls būs noderīgs gan skolotājiem, gan ģimenēm, kurās aug bērni. 2021.gada 1.numurā ir gan ekspertu viedokļi, gan vecāku stāstītais, gan bērnu viedokļi. Uzzini: Ko darīt, ja pandēmijas dēļ zudusi ierastā dienas kārtība un dzīvesprieks? Ko acīm nodara attālinātās mācības pie ekrāna? Vai izglītībai ir jāpatīk? Un vēl daudzas citas tēmas ir skartas šajā žurnālā.

Bibliotēka žurnālu piedāvā lasīšanai mājās.

Pieejams elektroniskais žurnāls pirmsskolas un skolas vecuma bērnu vecākiem “Vecākiem”. Bibliotēkā žurnāls ir pieejams no 2018.gada, bet šī gada pirmajos 2 numuros varat lasīt par to: kā koučinga pieeju izmantot bērnu audzināšanā; kāda ir vecāku loma attālinātās mācīšanās procesā; kā motivēt savu bērnu; kā komunicēt ar pusaudzi; kādas lietotnes var izmantot planšetdatorā mājmācības procesā; vai vecākiem ir jāatvainojas; ar kādām galda spēlēm savu ikdienu varam padarīt interesantāku; apgūt vārdus, kuri būtu jāzina katram interneta lietotātajam.

Pēc pieprasījuma bibliotekārs nosūtīs žurnālu uz Jūsu e-pasta adresi.

Trigger the fancybox